09377000080
سبد خرید 0

راهنمای خرید و پرداخت

نحوه خرید و پرداخت در تردمیل آنلاین چگونه است؟

خرید تهرانی‌ها

خرید از فروشگاه تردمیل آنلاین بسیار متنوع است. خرید حضوری، خرید آنلاین و حتی خرید تلفنی روش‌هایی است که می‌توانید برگزینید.

1- خرید حضوری: کلاسیک‌ترین روش خرید، خرید حضوری است. اگر با این روش راحت هستید، به فروشگاه تردمیل آنلاین مراجعه کنید و کالای خود را انتخاب کنید و وجه را نیز حضوری بپردازید. حتی در این روش می‌توانید پرداخت را پس از نصب دستگاه در منزل یا محل کار و باشگاه پرداخت کنید.

2- چنانچه سفارش خود را تلفنی ثبت کنید، روش پرداخت می‌تواند به صورت کارت به کارت یا پرداخت در محل انجام شود.

3- و اگر از دسته تازه‌ترین خریدکنندگان در دنیای امروز هستید، یعنی آنلاین و اینترنتی خرید می‌کنید، قادر خواهید بود به صور آنلاین، کارت به کارت یا در محل مبلغ خرید خود را بپردازید.

خرید شهرستانی‌ها

چنانچه ساکن شهرستان هستید و از فروشگاه تردمیل آنلاین خرید می‌کنید، باز هم روش‌های پرداخت متنوع خواهد بود.

1- شما می‌توانید از طریق سایت فروشگاه teredmilonline.com وارد درگاه پرداخت شوید و به صورت آنلاین وجه خرید خود را به حساب فروشگاه واریز کنید. یا اینکه با ما تماس بگیرید تا شماره حسابی در اختیارتان قرار بگیرد و مبلغ را کارت به کارت کنید.

2- به شکلی دیگر نیز می‌توانید از شهرستان خرید کنید. سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید، و سپس وجه را از طریق سایت، یا کارتبه کارت یا واریز به حساب انجام دهید.

در هر یک از روش‌هایی که توضیح داده شد، ارسال دستگاه پس از تسویه کامل انجام خواهد شد. دستگاه‌های بزرگی مانند تردمیل، دوچرخه ثابت و الپتیکال از طریق باربری ارسال می شود و هزینه ارسال تا مقصد، بر عهده فروشگاه است. چنانچه در شهرستان ساکن باشید، ارسال تا باربری شهر بر عهده فروشگاه خواهد بود و هزینه مابقی مسیر بر عهده خریدار است.

ارسال رایگان به چه معنی‌ست؟

ارسال رایگان یعنی فروشگاه دستگاه را از باربری مبدا تا باربری مقصد با هزینه خود ارسال می‌کند. به این ترتیب بخشی از هزینه خرید برای خریدار رایگان خواهد بود.

فروشگاه تردمیل آنلاین محصول را چگونه ارسال می‌کند؟

تهران

بیشتر محصولات فروشگاه تردمیل آنلاین نیازمند نصب و راه‌اندازی است. این کار را تکنسین‌های فروشگاه انجام خواهند داد. طبیعتا چنین امتیازی برای خریداران تهرانی میسر است. خریداران حومه تهران نیز باید در این رابطه با ما در تماس باشند تا هزینه‌های ارسال و نصب اعلام شود.

شهرستان

چنانکه پیشتر آمد، هزینه ارسال محصولات برای خریداران شهرستانی تا باربری شهر مقصد، بر عهده تردمیل آنلاین است. واضح است که در چنین شرایطی هزینه نصب نیز بر عهده خریدار خواهد بود.

ارسال نظر
نام شما :
تلفن تماس :
متن پیغام :
10 / 10
از 1 کاربر
نمایش همه
علاقه مندی ها ()