سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس نوع
جستجو بر اساس سازنده

تردمیل خانگی

می دانید که تردمیل به دو گروه مجزای باشگاهی و خانگی تقسیم بندی می شود. تردمیل خانگی با قابلیت های متفاوتی مانند: تاشوندگی، قدرت موتور مطلوب و وجود ضربه گیرهایی برای جلوگیری از انتقال صدا به اطراف به شما این امکان را می دهد تا در خانه نیز با هر متراژ و مشکلی بتوانید این دستگاه هوازی مفید را برای خانه تهیه کنید و از مزایای آن بهره مند شوید.
افراد شاغل یا افرادی که به دلایل زیادی نمی توانند از خانه خارج شوند بهترین انتخاب برای آنها تردمیل خانگی می باشد که با استفاده از آن به صورت روزانه و با کمک برنامه های از پیش تعیین شده ای که دستگاه دارد سبب می شود بدون مربی، ورزشی در حد حرفه ای و البته اصولی انجام دهند. با کمک چرخ های روانی که در زیر پایه های تردمیل خانگی تعبیه شده است می توانید دستگاه خریداری شده خود را به تمام نقاط خانه به راحتی انتقال دهید و مشکلی برای جابه جایی آن نداشته باشید. تاشوندگی نیز قابلیت ویژه ای است که تردمیل های خانگی دارند و شما می توانید در زمان هایی که از دستگاه استفاده نمی کنید آن را جمع کرده تا از تمام فضای خانه استفاده نمایید و نگران کوچک بودن خانه تان نباشید.
برندهای مشهور زیادی اقدام به تولید تردمیل های خانگی در ابعاد مختلف، قدرت موتورهای متفاوت کرده اند که می توانید از میان آنها تردمیلی مناسب با وزن افراد خانواده و ویژگی های خوب مانند شیب، برنامه های مختلف و ... تهیه کنید. فروشگاه اینترنتی هایپرجیم با ارائه انواع برندهای محبوب و مرغوب تردمیل خانگی به شما کمک می کند تا بتوانید به صورت حضوری و غیرحضوری تردمیلی خوب و با کیفیت و مناسب وزن و ویژگی هایی که مد نظر دارید خریداری کنید. مشاوران مجرب این فروشگاه نیز می توانند به شما برای انتخابی خوب راهنمایی های لازم را ارائه بدهند تا بهترین خرید تردمیل را با مناسب ترین قیمت داشته باشید. در ضمن این فروشگاه حمل و نصب تردمیل را در تهران رایگان به شما هدیده می دهد و برای خرید شما شهرستانی های عزیز نیز حمل به صورت رایگان تا باربری شهر شما انجام خواهد شد.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()